[instagram-feed]

Bike Camp Slovenia

Ми організовуємо Enduro camp в кращих традиціях Ukraine Gravity bike school.

Минулого року учасники UG Bike School Kranjska Gora 2019 були приємно здивовані ендуро трейлами в KG і ми з командою вирішили що вони заслуговують окремої уваги. Тому ми орендуємо комфортабельний шатл зі спеціальним причепом для велосипедів і відправляємося на дослідження 4-ох шикарних ендуро трейлів від 1.7 км до 5.2 км довжиною і 297 м. та 706 м. перепадом відповідно.Що сюди входить:
* Проживання в готелі Spik ***
* Cніданок та вечеря включено
* Трансфер по найкращим ендуро трейлам Кранської Гори
* Послуги інструктора
* Фото-відео зйомка
* Налаштування та дрібний ремонт велосипеду
* Страхування

Трейли що нас чекають:

— Tromeja Italy blue
Трейл розташований на межі Італії та Словенії, ідеально підходить для початківців. Старт траси з корінням на крутішому схилі (при необхідності можна пропустити цю секцію по гравійній дорозі) Загалом помірний ухил і плавний спуск.
https://www.trailforks.com/trails/tromeja-italy/

— Kinder Surprise red
Назва Кіндер Сюрприз- найкраще характеризує цю трасу. Цей трейл поєднав все: і сінглтрейл і елементи байк паркової траси з високими віражами та трамплінами і круті спуски.
https://www.trailforks.com/trails/kinder-surprise/

— Robe Twist black
Швидкісний трейл з камянистими секціями та ділянками з корінням. Більш досвідчені райдери будуть себе почувати комфортно на цій трасі.
https://www.trailforks.com/trails/robe-twist/

— Tromeja Slovenia black
Технічно досить складний трейл з великою кількістю світчбеків та швидкісною ділянкою в кінці.
https://www.trailforks.com/trails/tromeja-slovenia/

Про наш готель:

Готель Spik*** розташований в 5 км. від Кранської Гори в містечку Гозд Мартульєк. Комфортабельні номери з видом на гори та ліс. Гості готелю безкоштовно користуються 3-ома критими басейнами. Сніданки та вечеря включено.