[instagram-feed]

Black Soil

Film by Ukraine Gravity. Лише декілька років тому ,це здавалося лише мрією, Проте зараз ми раді презентувати Вам наш перший трейлер фільму «Black soil» by Ukraine Gravity. Це Фільм про захоплення яке переросло в стиль життя . Відчуйте на смак те чим ми живемо , те чим живе Ukraine Gravity . #blacksoilfilm. Ідея зняти повнометражний фільм зародилась в наших головах дуже давно , хоча спочатку вона жила в наших серцях .

Протягом двох років наша команда працює над першим професійним, повнометражним, українським ,велосипедним фільмом , проект надзвичайно важливий для сфери української велоіндустрії . Фільм не лише популяризує велоспорт , але й активний відпочинок та туризм . 

 Також темою фільму є становлення України як країни нового формату на міжнародній арені туризму та відпочинку . 

Сюжетна лінія розгортається в 4 різних локаціях ( Словенія Kranjska Gora , Австрія Semmering , Буковель та Украніські Карпати . )  Та розділена на 4 окремих частини з  персонажами та особливостями місцевості .  У кожному регіоні ми розповідаємо про людей які відіграють значну роль для велосипедного світу даної країни , про людей у яких це більше ніж робота у яких це життя .Та паралельно ми розкажемо вам про нас- Ukraine Gravity .

Метою фільму є розвиток велосипедної сфери України та популяризація його серед українського населення як спортивного так і не спортивного . Інформаційний меседж до людей , що велосипед і гори дуже хороше поєднання .Фільм не є комерційним та   спрямований на зміни у даній сфері . 

Історія.

Раніше більша частина команди займалась професійно велоспортом і ми відвідували кубки та чемпіонати України , Європи та світу . Дуже важко було на міжнародному рівні складати конкуренцію  в зв’язку з безліччю факторів . І тоді ми зрозуміли що воюємо з вітряками і  спрямували всі наші сили в той ж напрямок,  але під іншим кутом і хочемо щоб надалі спортсменам  було простіше досягати своїх цілей .