[instagram-feed]

Chapter 3 bukovel

Наприкінці 2018 ми почали знімати Black Soil в Буковелі . Наспрвді , ми навіть ще не знали що ми знімаємо , тобто ми уже поставили ціль повнометражного фільму у 2019 році , але назви тоді ще не було .

https://uagravity.com.ua/tools/

Протягом двох днів зйомок , ми продуктивно відзняли близько трьох хвилин матеріалу , але ми ще не підозрювали на, що йшли .
Робота над трейлером тривала більше 6 місяців . Трейлер насправді ми зробили досить швидко , але організаційні нюанси , передача матеріалів все це — давалось дуже складно .

Цього року перша сесія зйомок зірвалась по причині: головний оператор — Дмитро, отримав опіки стоп від ходьби по нещодавно постеленому асфальті . У цю всю ситуацію , повірити настільки важко , що Дмитро телефонував нам відеочатом , щоб ми переконались у тому що це не розіграш .

Наступний знімальний процес в Буковелі був набагато продуктивніший .
5 знімальних днів дались дуже не просто , але команда була дуже задоволена , що процес нарешті рухається у позитивному напрямку.

Байк парк ми старались показати з нестандартних ракурсів.
Та все ж заплановано було набагато більше ніж ми змогли відзняти.

Тому на даному етапі нашого фільму ми плануємо ще до зйомку третьої частини нашого фільму у Буковелі , та ще повноцінну частину фільму chapter #4 carpathian mountains .

До зустрічі на прем’єрі .