[instagram-feed]

Chapter 4 carpathian mountains

Зйомки четвертої частина нашого фільму були про найкращі трейли в Карпатах. Ми проїхали близько 800 кілометрів. І хоч у нас в Україні неймовірно красиві місця з чудовою природою та вражаючими пейзажами незавжди там є те, що ми шукаємо.

Саме на цьому етапі зйомок до нас приєднався новий партер — Volvo.
Перші 3 дні ми працювали в напрямку авто.
Ми знімали на бездоріжжі, на асфальті в річках та на гірських хребтах.

Першу локацію яку ми обрали для зйомок — Манявський водоспад.
Це камяниста стежка до одного з найгарніших водоспадів України.
Спочатку ми дуже були збентежені, що усі заплановані локації були для позашляховика, а у нас був сімейний універсал підвіщеної прохідності.

Але під час зйомок ми зрозуміли, що це авто добре почуває себе на оффроуді. Тому ми не змінювали план зйомок і рухались далі по локаціям.

Собі у поміч ми взяли нашого хорошого товариша- Ореста на Fj який прокладав шлях та допомагав нам проходити перешкоди, бо досвіду їзди по бездоріжжю у нього було суттєво більше ніж у нас.

Наш маленький табір на гірському хребті.
Це була друга локація для зйомок. Тут ми зустріли наших друзів які були в поході, їм було досить складно пояснити, що наша машина самотужки довезла нас сюди.

Там ми ще ганяли отару овець, а собаки думали, що ганяли нас.

Вид з багажника тойоти зі «злим» протектором на фоні додає сімейному універсалу особливої позашляхової харизми.

Через три дні після початку зйомок ми почали знімати катання, було хороше світло, багато зеленого моху та декілька хороших кадрів.

Основну підтримку фільм отримав від компанії Soil Searching.

Основним завданням компанії Soil Searching є подорожувати по світу і розповідати історію людей, які як правило залишаються за лаштунками, будуючи траси по яких ми так любимо їздити. 

Наша співпраця з цим департаментом відомого бренду Specialized почалася ще у 2018р. Разом з командою Soil Searching та іншими амбасадорами Specialized ми успішно провели Dig Day⚒
( майстерклас по будівництву велосипедних трас) в Bike Park Kranjska Gora, Slovenia📍. На той час ми відповідали за будівництво цього байк парку. Головному менеджеру Soil Searching — Фані Коку сподобалася наша робота і він вирішив нас підтримати двома рамами Specialized Stumpjumper- так і почалося наше з ним знайомство. В 2019р. було проведено декілька Dig days⚒, після Enduro World Series в Тасманії, Канаді та Швейцарії.

В холодному морозному ранку вічна проблема- голосування за локацію.

Про наш мох можна можна писати окрему статтю.

До зустрічі на прем’єрі!

фото- Олексій Марусик