[instagram-feed]

Volvo vs Kayaking by Ukraine Gravity and Tomass Marnics

Більшість рекламних інтеграцій з’являються спонтанно та дуже неочікувано. Так у нас народився і цей проект для Volvo Ukraine. Томас Марніц — головний герой відеоролику, професійний спортсмен та тренер з Латвії, власне він нас надихнув на ці зйомки. Щойно ми дізналися, що Томас в Україні і вода достатньо висока, щоб долати пороги на каяку, ми вирушили на р. Прут та Яремчанський водоспад.

Томас Марніц, Яремчанський водоспад 585 м.
Для рекламної інтеграції ми обрали Volvo XC60 це авто із підвищеною прохідністю легко долало усі перешкоди.

Коли спостерігаєш за роботою спортсменів, то все виглядає дуже легко. Але повірте, що легкість з якою Томас проходив гірську та бурхливу річку це результат більше як 10-ти років професійної кар’єри. Впевненість і спокій в його очах навіть в найекстремальніших ситуаціях вражали.

Щоб забезпечити найвищий рівень та продемонструвати найцікавіщі ракурси, на знімальний майданчик ми запросили Олексія Тригуб’яка з компанії Fun Karpaty Travelers Company. Олексій як ніхто знається на алпіністському спорядженні і легко втілював усі наші побажання. Саме завдяки ньому — Саша Сталовєров (режисер-оператор) міг дістатися до важкодоступних місць над річкою та між скелями.

Саша Сталовєров та Олексій Тригуб’як (гірський гід, рятувальник)
Олександр Сталовєров- головний оператор та співзасновник Ukraine Gravity та Ukraine Gravity Production.

Рівень води дуже швидко падав і локацію на Яремчанському водоспаді нам потрібно було закрити за один день. Зрештою, команда впоралася з цим завданням навідмінно, — всі працювали як злагоджений механізм.

Було багато дублів і доводилося багато ходити.

На нашу думку це прекрасна можливість презентувати такі чудові бренди як Volvo через сферу активного відпочинку та спорту. Ми разом з вами освоюємо щось нове, відкриваємо прекрасні куточки нашої країни. Насолоджуємося процесом та стараємося передати вам всю атмосферу цих пригод.

Яремчанський водоспад у всій красі, висота падіння води 8 м., кут нахилу 45 градусів.

Екстремальна частина зйомок підходить до завершення, а попереду ще два етапи, які ми покажемо нижче. Водна стихія це справді щось особливе, це потужні потоки води, могутні скелі, що затискають річку — вони тут були до нас і залишаться після. З повагою ставимося до природи та не залишаємо слідів після себе.

З водоспадом в Яремче ми закінчили, все пройшло ідеально, збираємо спорядження і їдемо відпочивати.

Новий день — нова локація. Підйоми на світанку це вже звична справа. Сьогодні відправляємося до водоспаду Гук. Дорогу фактично змило після останньої повені. Але куди тільки не відправишся за найкращими кадрами.

Буковель, Кемпінг 920 м.
Дорогою до водоспаду Женецький Гук 900 м.

Другий етап зйомок, — більше фокусуємося на природі та нашому спортсмені. Для повного занурення глядача в атмосферу працюємо над деталями. Як ви вже зрозуміли, водоспад Гук не зовсім придатний для спуску на каяку, але для нашої мети він ідеально підходить.

Погодьтеся, що в стихії гір, річок та водоспадів Volvo XC60 виглядає дуже привабливо. Власне дизайнери Volvo при створенні автомобілів надихаються такими природними матеріалами, як камінь, дерево та гірські породи.

Знову змінюємо локацію, повертаємося до річки Прут, але цього разу біля залізничного тунелю та масивних вертикальних скель. За розкладом якраз час обіду, пора відновити сили і обговорити наступні кроки.

Олексій Марусик (фотограф Ukraine Gravity), Олександр Сталовєров, Томас Марніц з дружиною Настею.

Томас так зацікавив своїми історіями з Киргизстану, що ми зовсім забули, що в нас маса невідзнятого матеріалу, тому повернулися в наш процес і продовжили працювати.

Попереду ще декілька підводних планів, будемо використовувати водонепроникний кейс та трохи політаємо на коптері.

Ми вдячні Томасу за співпрацю, він нас настільки зарядив, що ми того ж вечора вирішили спробувати каяк на озері. Це було незабутньо та дуже круто. Радимо це відчути кожному.

Друзі, ми раді що ви були з нами! До зустрічі на наступних проектах.

Команда Ukraine Gravity 2020

Дякуємо всім нашим партнерам Volvo Ukraine та Volvo Center Lviv, Socar Ukraine. Vysota bike, Їdlo, M-Rental, DJI Lviv.