[instagram-feed]

Chapter 2 Austria

Semmering

У Австрійському містечку Земерінг розташований один з найстаріших курортів країни . Відповідно, байк парк там теж вартує уваги . Тут ми вперше в байк парку побачили конструкції на бетонних фундаментах , та стан трас незважаючи на великиу кількість райдерів дуже хороший . Ми приїхали зняти рекламу для гонки 24 години але вирішили , що локація , безумовно, заслуговує на повнцінну частину нашого фільму.

Наступний наш візит був повязаний, власне, з зйомкою гонки 24 години та частини нашого фільму.
Це був неймовірно цінний досвід для нас, 24 години екшену та практики в зйомках , усі відчули себе в ролі операторів. Ми спали близько 6 годин за два дні, тому можливість висвітлити цю подію максимально детально. Ми зняли 800 гігабайт матеріалів за одну ніч , та результат ви скоро зможете побачити у нас на Youtube каналі.

Трохи відпочивши , ми виїхали на вечірню перевірку локацій. Тут ми не були підготовлені так, як в Словенії , тому трохи нервували чи встигнемо все зняти.

Стартанувши зі зйомками, прийняли рішення знімати те, що найближче та найпростіше. Знімальний процес йшов добре, ми просувались швидко , трішки розслабились, за що згодом поплатились.

Також ми мали відзняти епізод про Semmering shapers crew — команда розбудовує та доглядає за байк парком , а також займається організацією гонок .

І ми дуже вдячні цій команді , вони забезпечили нам дуже хорошу атмосферу та продуктивні зйомки . Через те, що ми почали зйомки одразу після масштабного івенту , більшість персоналу ще приходили до тями. Це був 24 годинний робочий марафон, який готували щонайменше 2 місяці.

І хоч ми хлопцям , по доброму, заздримо — 2 екскаватори , 2 пікапи , тачка з електроприводом , віброплити та цілий гараж ручних інструментів і все це в розпорядження на сезон . Проте присвятити цьому байк парку майже десять років , не може не викликати поваги .

Далі ми знімали трейли поруч з байк парком і люди були , на диво , привітні(відверто кажучи , знімали ми не трейли , а трекінгові маршрути , оскільки трейлів поруч ми не знайшли.)

Дізнались що катання поза межами байк парку та велосипедних трас загрожує штрафом у розмірі 30 € , а їзда по приватній території 3000 € .
Тому ми вчили Діму швидко бігати.

Все ж Австрія завжди буде асоціюватись лише з приємними спогадами, та ми ще не раз до неї повернемось .

Чекаємо Вас на прем’єрі .