[instagram-feed]

Chapter 1 Slovenia

Kranjska Gora

Зі Cловенією ми познайомились ще в 2016 році, і саме тоді були вражені її красою та шармом.  У 2018 році, власне, коли стартували перші зйомки в Буковелі, ми  дуже хотіли щоб  Словенські пейзажі та трейли були у нашому фільмі . Саме там ми потрапили на наймасштабніший велофестиваль на якому нам доводилось бути —  «Trails Days». 

Але зйомки давались нам не просто ,  поєднуючи їх з відкриттям байк парку у квітні 2019, ми пробували відзняти певну частину матеріалу і зрозуміли, що місяць спроб  не привів нас до бажаних результатів і нам практично не вдалось відзняти й частини того, що  запланували . 
Ми навіть уявити собі не могли, що їздити на велосипеді по траві — незаконно і з цим будуть проблеми . Потім жартома ми називали ці споти — «Нелегальні поляни»
І нюанси  були не лише з місцем зйомок, але і з часом зйомок та поєднання цього процесу  з відкриттям байк парку і великою кількістю свіжого снігу . 

І лише коли ми повернулись у червні — це були наші найпродуктивніші зйомки. Все йшло по плану , ми знали локації , ми знали коли там встає сонце  та де буде хороший кадр.Все, що було потрібно зробити — це прокинутись, взяти батареї і  дістатись до локації .