[instagram-feed]

Discover Ukraine Svydovets’

Про ще цей фільм?
Цей фільм про процес підготовки трейлу для катання на байку від вершини г.Ворожеска і вниз до однойменного озера, про всі пригоди, які трапилися на нашому шляху в цій експедиції.

Особливо склaдним було зніматися та знімати під час проекту Discover Ukraine Svydovets’, бо цього разу я був і райдером і оператором 2 в 1 (Олександр Сталовєров-співзасновник Ukraine Gravity та UA Gravity Production)


DISCOVER UKRAINE SVYDOVETS’ — невеликий, проте справді цікавий фільм, який буде приємно подивитися вдома у затишній атмосфері з гарячим чаєм та печивом. Посилання на відео закріпляємо тут:

А тепер трохи розкажемо, як усе відбувалося.

Сьогодні ми відправляємося в чергову поїздку. Раніше ми вже тут бували і обіцяли повернутися.

оз. Ворожеска 1460 м.
Я просто в захваті від кількості людей, які нас підтримали під час нашої подорожі, друзі ви найкращі! (Орест Ватаманюк-менеджер Ukraine Gravity)

Зазвичай, речі починаємо збирати ще за декілька днів до поїздки, бо потрібно підготувати чимало спорядження. А оскільки цього разу на нас чекала експедиція на цілий тиждень, стафу було особливо багато.

г.Ворожеска 1731 м.
Наша тестова модель інструменту для будівництва трейлів MCleod SF
Приблизно так і провів половину часу з камерою в руках. (Олександр Сталовєров)

Відправляючись у подорож, потрібно враховувати, що погода у горах може бути дуже мінлива і непередбачувана. Відповідально поставтесь до вибору спорядження і будьте готовими до різних ситуацій.

No dig no ride, — це те, що ми намагаємося передати усім людям, небайдужим до катання в горах. Якби кожен доклав хоч трішки зусиль до будівництва трейлів у горах, то катати у Карпатах було би ще цікавіше.

Закордоном завдяки програмі Specialized/Soilserching велосипедна інфрастуктура вже давно розвинена, на старт траси можна піднятися на звичайному авто по ґрунтовій дорозі та спуститися по підговленому трейлу. В Україні ми лише розпочинаємо цю історію.

Свидовецький масив — це унікальне місце в українських Карпатах, побувавши тут я відкрив наші рідні гори зовсім по-новому. Ці скелясті обриви, зелені схили, неймовірні, чисті озера.

Найкращий офіс тільки такий…

Оточуйте себе людьми близькими по духу, з нестримним бажанням до відкриттів. Навіть проблеми та негоди приємно переживати у дружній команді.

Ватаманюк Орест, Дмитро Комаров та Олександр Сталовєров (зліва на право)

Перший «штурм» Свидовця пройшов для нас не надто успішно. Після атмосферного вечора у колі друзів, природа приготувала нам свої сюрпризи. Шквальний вітер та сильний дощ не давали заснути майже цілу ніч, генератор не заводився, техніка не зарядилася, тому довелося спускатися донизу і чекати наступного «вікна» у погоді.

Відновили сили у мобільному офісі Ukraine Gravity на Bukovel Camping полагодили генератор, просушили спорядження і от ми знову на Свидовці.

Олексій Марусик (фотограф Ukraine Gravity)

Природа оцінила нашу наполегливість і зустріла сонечком. Цього разу наш «бейз кемп» ми розмістили у більш спокійному місці.

Кожен ранок на Свидовці починався близько 4.30 під музику AC/DC. Більше нічого нас не могло витягнути з теплих та затишних наметів на вулицю. Ще одна досить серйозна мотивація прокинутися до світанку — запашна кава та смачний сніданок. Потім зібрати інструменти і відправитися підготовлювати трейл.

Ловіть від Ukraine Gravity невеличкий секрет, — щоб зробити найкрутіші фото, проведіть в горах хоча б одну ніч. Більше ночівель — більше шансів побачити щось справді унікальне.

г. Хом’як 1542 м. на сході сонця.
Чумацький шлях

Ви часто нас запитуєте звідки ми черпаємо енергію? Можливо, це буде незвично чути від суворої чоловічої команди Ukraine Gravity, але так, ми шалені естети і у нас дуже великий потяг до неймовірних краєвидів. Нам стало не цікаво кататися на байках в межах відомих трас чи в байкпарку. Ми любимо відкривати для себе нові цікаві локації.

г. Близниця 1876 м.
г. Близниця Велика 1881 м.

На завершення хочемо вам сказати одне, — це була неймовірна пригода і якщо ви досі ще вагаєтеся чи варто вирушити в гори за черговою порцією адреналіну — воно однозначно того вартує!

оз. Догяска 1577 м.

Тому, друзі, ми будемо дуже раді, якщо ця невеличка стаття розбудить у вас бажання до пригод та нових звершень. Будьте здорові та щасливі!

Команда Ukraine Gravity

P.S.

Ми завдячуємо усім нашим друзям, які протягом цієї невеличкої експедиції нам всіляко допомагали.
Дякуємо Саші Шевченко за його підтримку та супер швидку доставку такого необхідного кабеля HDMI на висоту майже 2000 м, який зламався у такий недоречний момент.
Дякуємо Оресту Добровольському, який допоміг нам розмістити тимчасову базу Ukraine Gravity на Bukovel Camping.
Дякуємо Вікторії Ковальчук/Land Rover Ukraine та Jaguar Land Rover Lviv за надійний автомобіль.
Дякуємо Дмитру Михальцю з компанії M-Rental за довіру та підтримку!
Та всім нашим партнерам Kabanosy Дмитрук, Toplyvo.ua, Lenovo Ukraine,
Red Bull Ukraine, Їdlo, Sotra.ua, Vysota Bike, Abus Ukraine, SKS Ukraine, Stay Slowly та звичайно нашим головниим ідейним натхненникам: Specialized/Soilsearching.