[instagram-feed]

Ukraine Gravity та найкращий пілот FPV в Україні- Dorosh.Raw

Ми з командою Ukraine Gravity ще не встигли повернутися з Австрії, як отримали повідомлення від @dorosh.raw (Назар Дорошкевич) — Я хочу першим зняти маунтинбайкерів на квадрокоптер FPV в Україні для свого наступного проекту, порадьте когось з вашої індустрії. Звісно, ми вирішили не втрачати таку можливість — через два дні вже були Україні.

г.Ворожеска 1731 м.
Назар, Орест та Саша прямують до старту трейлу.

Назар Дорошкевич (@dorosh.raw) — автор, амбасадор Lumix Ukraine, його відео розривають простори інтернету і стають вірусними, а останній проект «Ukraine is my home» набрав більше 1 млн. переглядів на YouTube. Не дивно, що ми не могли дочекатися співпраці з ним, бо за все, що береться Назар рано чи пізно говорять усі.

Так виглядає смерч за допомогою якого Назар створює свої шедеври.

З перших слів, з першого спуску райдери (Орест і Саша) та Назар були на одній хвилі й зрозуміли одне одного. Такий конект дуже важливий для досягнення найкращого результату, особливо в екстрим дисциплінах.

г. Жандарм Другий 1785 м.
Артем, Назар та Богдан готуються до польоту.
г. Близниця Велика 1881 м.

Перший день зйомок пролетів просто блискавично. Ми зробили пару спусків з Близниці до оз. Івор, що внизу долини. Трейл дуже постраждав від сильних дощів, які пройшли тижнем раніше, повимивало багато каміння і це суттєво ускладнювало рух. Сашко навіть порізав резину об один з гострих каменів.

Для ночівлі ми зупинилися біля оз. Догяска, це був дуже атмосферний вечір біля багаття. Ми багато говорили, сміялися, переглянули відзняті матеріали ну і звичайно супер смачно повечеряли- попереду нас чекав не менш насичений день.

оз. Догяска 1600 м.

Майже цілу ніч падав дощ і ми прокинулися під периною туману. Назар підняв в небо свою «пташку», пробив три шари хмар і з впевненістю заявив, що погода буде! Довго не зволікаючи, збираємо бейз кемп і відправляємося на наступну локацію — г. Ворожеска.

Назар Дорошкевич »за штурвалом»
Доброго ранку! Орест Ватаманюк нарешті проснувся.
г. Догяска 1761 м.

Хмари все-таки розвіялися, щоправда, не на довго. Трейл з г. Ворожеска ми з командою Ukrаine Gravity попередньо підготували і почували себе впевненіше, могли продемонструвати кращу динаміку в кадрі.

Це було мокро, холодно та вітряно, але зсередини ми просто горіли, — горіли бажанням зняти потужний контент. Зрештою всі залишилися задоволені. Орест та Сашко круто катнули, а Назар отримав ті необхідні декілька секунд для свого нового проекту. Так ви все правильно зрозуміли, два дні для декількох вдалих секунд.

Це було чудове знайомство двох команд, яке змогло нам відкрити нові перспективи розвитку. Сподіваємося на плідну майбутню співпрацю та створення все новго і нового контенту.
Дякуємо всім причетним до цих не дуже тривалих, але таких заряджених зйомок. Водію Monster Toyo Володці за безпечний та надійний трансфер. Назару Дорошкевичу то його команді Артему та Богдану за неоціненний досвід. Райдерам Оресту та Саші ну і звичайно нашому суперфотографу Олексію Марусику, завдяки якому ця стаття наповнена такими чудовими фотографіями. До наступних зустрічей!

Команда Ukraine Gravity 2020

Перемичка 1560 м.
Свидовець 650 м.