[instagram-feed]

Discover Ukraine 2.0

Це напевно найочікуваніший автомобіль 2020 року — новий Land Rover Defender. Так сталося, що ще на зйомках Land Rover Discovery та Discover Ukraine 1.0 ми розминулися з автовозом, який достовляв перший Defender нового покоління в Україну і саме з того часу команда з нетерпінням чекала, щоб відправитися в подорож на цій справжній легенді і створити своє враження про це авто.

Скористалися ми послугою доставки, де менеджер автосалону Jaguar-Land Rover Lviv чекав нас з авто в зручному місці і в зручний час. Оскільки новий Defender просто напічканий сучасними технологіями і фактично сам виконує всю роботу на бездоріжжі, нам доступно пояснили як користуватися всім цим арсеналом функцій.

Кожна наша зйомка розпочинається з візиту до М-Camera Retal. І ця поїздка не стала виключенням. Зручні умови оренди, великий перелік техніки залишають їх поза конкуренцією.

Олексій Марусик- фотограф Ukraine Gravity.

Укомплектовані та налаштовані на продуктивну роботу ми відправились в Червоноград. Не очікували ?, але саме в Червоноград. Ви запитаєте мене чому? А якщо я вам скажу, що поблизу цього містечка ростуть озерні дерева як у Патагонії. Тому насолоджуйтеся чудовим світанком у цьому прекрасному місці з наших фотографій, а ми поїхали далі.

Протягом зйомок про наш комфорт подбав магазин Висота та намет від Hannah,- чудовий вибір для тих хто хоче прокинутися перед першим промінням сонця.
Я дуже радий що зміг здивувати хлопців таким екзотичним місцем біля свого дому. Ми часто не цінуємо те, що їм потрібно зовсім поруч.
Саша Сталовєров,- режисер-оператор.

Зустрівши світанок в українській «Патагонії» ми вирушили до вітряної елоктростанції, що в Старому Самборі, а по дорозі заїхали на сінокос до Жовкви, щоб перевірити прохідні можливості Defender. Літня резина та мокра трава зіграла з нами поганий жарт. Ми безапеляційно загрузли. Поки хлопці шукали вихід з тим як можна витягнути Land Rover, я пішов в сусіднє село в пошуках трактора.Не пройшло і 15хв., як вдалося витягнути Defender. Ви напевно вирішили що на цьому все? Але трішки більше швидкості, вдала траєкторія руху і ми з Defender знову на коні.

Я розкрив тільки 30% потенціалу цього автомобіля. Отримую неймовірне задоволення від того чим займаюсь. Дуже важливо знайти справу до душі.
Орест Ватаманюк- продюсер Ukraine Gravity.

Тільки ми ввішли у смак, як приїхав власник землі і наполегливо попросив нас поїхати. Ми сказали, що знімаємо тест драйв Дефендера і готові покрити збитки пов’язані із слідами коліс на траві. Але він нас попередив, що скоро приїде його старший брат, і він точно з нами розмовляти не буде. Команда все-таки вирішили, що з фермерами краще не жартувати тому швидко зібралися та поїхали з декількома вдалими кадрами.

Захід сонця ми зустріли на ВЕС-1 в Старому Самборі. Сказати що це був зразковий захід сонця- це нічого не сказати. Це був один з найкращих заходів сонця цього літа! Не встигли ми оговтатися від приголомшливого заходу сонця, як на десерт до нас прилетіла комета Neowise, яка наступного разу з’явится всього-на-всього через 6766 років.
Змучені ,але щасливі ми вмостилися спати- хто в намет, а хто в Defender, до речі місця там предостатньо.

Я завжди мріяв відправитися у подорож на Defender як мій кумир і справжній професіанал фотографії Алекс Строл. Дуже щасливий,що вдалося спіймати комету Neowise у об’єктив камери. Олексій Марусик- фотограф Ukraine Gravity.

Світанок ми розпачали зі смачного сніданку та запашної кави. Наступна зупинка Турківський перевал та Турківська шпилька- одна з найгарніших доріг яку мені доводилося бачити в Україні.

Заключна точка нашого маршруту –Турківський карє‘р. Ще одне не попсове місце для туристичного гайду котре повинен додати кожен. Голубого відтінку вода та усамітнена атмосфера, це саме те,що ми шукали. До того ж дорога до кар’єру стала справжнім задоволенням для Defender. Глибокі колії, каміння та пісок-все це йому довелося подолати.

Протестувавши авто та відзнявши необхідну кількість матеріалу,ми вже були розслабились і налаштувалися на повернення додому. Але пригоди нас не хотіли залишати. Пікетувальники перекрили дорогу тому ми були вимушені їхати в об’їзд. Тут і тестували режим проходження та виміру глибини броду. 90 см. брід для нового Defender виявився не випробовуванням, а легкою розминкою. Що не можна було сказати про звичайні автомобілі, які нам довелося витягувати з річки. Затестили і режим буксирування зі зручною камерою, яка слідкує за тросом.

Якщо підсумувати то новий Land Rover Defender–це не просто автомобіль та чотири колеса,це маса нових вражень та можливостей, які відкриваються перед тобою коли ти сідаєш за кермо цієї легенди. Без перебільшення, це авто для справжніх відкривачів та першопрохідців.